2012/2013

I. pololetí reg.

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Janák Matěj Kobrlová Andrea 158 2F A/B
2. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 135 1F M/B
3 - 4 Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 105 1F B/C
3 - 4 Vaněk Petr Loužilová Tereza 105 3F B/C
5. Absolon Petr Krátká Anna 65 2F D/D
6. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlatka 61 3F D/D
7. Kopecký Šimon Burešová Kateřina 55 3F D/D
8. Vávra Filip Jedličková Lucie 49 4F D/D
9. Krüger Bruno Hniličková Petra 29 1F C/C
10. Šulc Michael Hrobařová Nikola 27 0F JD/JD
Celkový počet finálových umístění 20

I. pololetí Hobby

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Lukeš Michal Havlíčková Eliška 261 17F D2
2. Jarolím František Absolonová Pavla 151 11F ML
3. Vávra David Kuttelwascherová Pavla 140 3F D2
4. Šulc David Hrobařová Žaneta 74 4F D2
5. Krátký Daniel Janáková Klára 40 2F JID
6. Šulc Pavel Bínová Vanesa 18 1F D1
Celkový počet finálových umístění 38

II. pololetí reg.

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Absolon Petr Krátká Anna 371 20F C/D
2. Vávra Filip Jedličková Lucie 260 7F D/D
3. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 206 8F M/B
4. Lustig Robert Hrobařová Nikola 159 7F JIIC/JIID
5. Janák Matěj Kobrlová Andrea 98 2F A/B
6. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlatka 50 2F D/D
7. Krüger Bruno Hniličková Petra 40 - C/C
8 - 9 Kopecký Šimon Burešová Kateřina 5 - D/D
8 - 9 Vaněk Petr Loužilová Tereza 5 - B/C
Celkový počet finálových umístění 46

II. pololetí Hobby

n
PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Lukeš Michal Havlíčková Eliška 241 13F JID/JID
2. Vávra David Kuttelwascherová Pavla 124 5F DII
3. Jarolím František Absolonová Pavla 115 9F ML
4. Krátký Daniel Janáková Klára 25 0F JIID
Celkový počet finálových umístění 27

Celkový reg.

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Absolon Petr Krátká Anna 436 20F C/D
2. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 341 9F M/B
3. Vávra Filip Jedličková Lucie 309 11F D/D
4. Janák Matěj Kobrlová Andrea 256 4F A/B
5. Lustig Robert Hrobařová Nikola 159 7F JIIC/JIID
6. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlatka 111 5F D/D
7. Vaněk Petr Loužilová Tereza 110 3F B/C
8. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 105 1F B/C
9. Krüger Bruno Hniličková Petra 69 1F C/C
10. Kopecký Šimon Burešová Kateřina 60 3F D/D
11. Šulc Michael Hrobařová Nikola 27 - JD/JD
Celkový počet finálových umístění 64

Celkový Hobby

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Lukeš Michal Havlíčková Eliška 502 30F JID/JID
2. Jarolím František Absolonová Pavla 266 20F ML
3. Vávra David Kuttelwascherová Pavla 264 8F DII
4. Šulc David Hrobařová Žaneta 74 4F DII
5. Krátký Daniel Janáková Klára 65 2F JD
6. Šulc Pavel Ulmová Nikola 18 1F D1
Celkový počet finálových umístění 65

Aktuality

INVENTURA KOSTÝMŮ

11.5.2017 14:45

Žádám všechny, kdo ještě mají zapůjčené kostýmy o okamžité navrácení!!

Pro zájemce o sportovní tanec

7.3.2013 18:01

TK Chvaletice přijímá nové zájemce o sportovní tanec ve všech věkových kategoriích ( 6 - 20let), informace u vedoucí klubu. Přijímáme také zájemce do formace - vytančené tanečníky a tanečnice všech tříd. Máte zájem i o seniorské tancování - sólo, formace, pak neváhejte a kontaktujte nás.