2011/2012

I. pololetí reg.

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 205 2F M/A
2. Janák Matěj Volencová Terezie 199 7F B/C
3. Pospíšil Jan Březinová Adéla 115 6F JID/JID
4. Kopecký Šimon Burešová Kateřina 106 2F JIID/JIID
5. Vaněk Petr Loužilová Tereza 100 1F B/C
6. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 99 2F B/C
7. Krüger Bruno Krátká Anna 95 3F JIC/JIC
8. Kozel Martin Nalezinková Michaela 90 1F A/C
9. Oczadlý Tomaš Šorfová Michaela 70 1F B/C
10. Fíla Richard Doležálková Eva 48 1F D/D
11. Vávra Filip Jezdinská Šárka 20 - D/D
Celkový počet finálových umístění 26

I. pololetí Hobby

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlata 242 17F D/D
2. Lustig Robert Kuttelwascherová Andrea 177 9F JIID/JIID
3. Krátký Daniel Janáková Klára 159 11F JID/JID
4. Šulc David Hrobařová Žaneta 146 5F DII/DII
5. Šulc Michael Hrobařová Nikola 134 8F JID/JID
6. Lukeš Michael Havlíčková Eliška 110 4F DII/DII
7. Šulc Pavel Bínová Vanesa 58 2F DI/DI
8. Vávra David Kuttelwascherová Pavla 40 - DII/DII
Celkový počet finálových umístění 56

II. pololetí reg.

n
PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Janák Matěj Kobrlová Andrea 239 11F A/C
2. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 125 4F M/A
3. Kopecký Šimon Burešová Kateřina 105 1F D/D
4. Pospíšil Jan Březinová Adéla 100 2F D/D
5. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 84 4F B/C
6. Fíla Richard Doležálková Eva 20 - D/D
7. Oczadlý Tomáš Šorfová Michaela 15 - B/C
8. Krüger BrunoHniličková Petra 10 - C/C
9. Vaněk Petr Loužilová Tereza 5 - B/C
10./11. Kozel Martin Nalezinková Michaela 0 - A/C
10./11. Vávra Filip Jezdinská Šárka 0 - D/D
Celkový počet finálových umístění 22

II. pololetí Hobby

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Šulc Michael Hrobařová Nikola 160 5F D/D
2. Lukeš Michael Havlíčková Eliška 157 4F DII/DII
3. Šulc David Hrobařová Žaneta 123 5F DII/DII
4. Krátký Daniel Janáková Klára 103 6F JID/JID
5. Vávra David Kuttelwascherová Pavla 95 - DII/DII
6. Lustig Robert Kuttelwascherová Andrea 72 6F D/D
7. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlata 70 - D/D
8./9. Šulc Pavel Ulmová Nikola 46 2F DI/DI
8./9. Kopecký Matyáš Kubelková Kristýna 30 - DI/DI
Celkový počet finálových umístění 28

Celkový reg.

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Janák Matěj Kobrlová Andrea 438 18F A/C
2. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 330 6F M/A
3. Pospíšil Jan Březinová Adéla 215 8F D/D
4. Kopecký Šimon Burešová Kateřina 106 3F D/D
5. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 183 6F B/C
6./7. Krüger Bruno Hniličková Petra 105 3F C/C
6./7. Vaněk Petr Loužilová Tereza 105 1F B/C
8. Kozel Martin Nalezinková Michaela 90 1F A/C
9. Oczadlý Tomáš Šorfová Michaela 85 1F B/C
10. Fíla Richard Doležálková Eva 68 1F D/D
11. Vávra Filip Jezdinská Šárka 20 - D/D
Celkový počet finálových umístění 48

Celkový Hobby

n
PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlata 312 17F D/D
2. Šulc Michael Hrobařová Nikola 294 13F DII/DII
3. Šulc DavidHrobařová Žaneta 269 10F DII/DII
4. Lukeš Michael Havlíčková Eliška 267 12F JID/JID
5. Krátký Daniel Janáková Klára 262 17F DII/DII
6. Lustig Robert Kuttelwascherová Andrea 249 15F D/D
7. Vávra David Kuttelwascherová Pavla 135 - D/D
8. Šulc Pavel Ulmová Nikola 104 2F DI/DI
9. Kopecký Matyáš Kubelková Kristýna 30 - DI/DI
Celkový počet finálových umístění 86

Aktuality

INVENTURA KOSTÝMŮ

11.5.2017 14:45

Žádám všechny, kdo ještě mají zapůjčené kostýmy o okamžité navrácení!!

Pro zájemce o sportovní tanec

7.3.2013 18:01

TK Chvaletice přijímá nové zájemce o sportovní tanec ve všech věkových kategoriích ( 6 - 20let), informace u vedoucí klubu. Přijímáme také zájemce do formace - vytančené tanečníky a tanečnice všech tříd. Máte zájem i o seniorské tancování - sólo, formace, pak neváhejte a kontaktujte nás.