2010/2011

I. pololetí

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Janák Matěj Volencová Terezie 437 20F B/C
2. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 195 1F M/A
3. Krüger Bruno Krátká Anna 158 5F JIIC/JIIC
4. Kozel Martin Nalezinková Michaela 126 5F B/C
5. Fíla Richard Doležálková Eva 123 8F Hobby
6. Pospíšil Jan Březinová Adéla 115 1F JID/JID
7. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlata 95 1F Hobby
8. Vávra Jakub Hrobařová Nikola 92 4F Hobby
9. Pištínek Libor Březinová Michaela 86 1F C/C
10. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 66 1F A/C
11. Oczadlý Tomáš Loužilová Tereza 60 - B/C
12. Kopáč Vladimír Jezdinská Šárka 58 1F D/D
13. Vávra Filip Jarolímová Jana 57 1F Hobby
14. Kopecký Šimon Krausová Aneta 52 2F JIID/JIID
15. Tauscher Petr Hniličková Petra 15 - C/C
Celkový počet finálových umístění 51

II. pololetí

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Janák Matěj Volencová Terezie 236 4F B/C
2. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlata 212 13F Hobby
3. Kozel Martin Nalezinková Michaela 186 6F A/C
4. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 176 1F M/A
5. Krüger Bruno Krátká Anna 173 8F JIIC/JIIC
6. Pospíšil Jan Březinová Adéla 157 7F JID/JID
7. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 140 3F B/C
8. Oczadlý Tomáš Šorfová Michaela 101 1F B/C
9. Vaněk Petr Loužilová Tereza 80 2F B/C
10. Fíla Richard Doležálková Eva 75 - Hobby
11. Pištínek Libor Březinová Michaela 51 - C/C
12. Tauscher Petr Hniličková Petra 50 - C/C
13. Vávra Filip Kučerová Lucie 40 - D/D
14. Kopecký Šimon Krausová Aneta 25 1F JIID/JIID
15. Kopáč Vladimír Jezdinská Šárka 0 - D/D
Celkový počet finálových umístění 45

Celkový

PořadíJméno partneraJméno partnerkyBodyFináleTřída ST/LA
1. Janák Matěj Volencová Terezie 673 24F B/C
2. Marek Jaroslav Pokorná Dagmar 371 2F M/A
3. Krüger Bruno Krátká Anna 331 13F JIIC/JIIC
4. Kozel Martin Nalezinková Michaela 312 11F A/C
5. Čeřovský Jaroslav Hanušová Zlata 307 14F Hobby
6. Pospíšil Jan Březinová Adéla 272 8F JID/JID
7. Šípek Ladislav Kohlschütterová Dita 206 4F B/C
8. Fíla Richard Doležálková Eva 198 8F D/D
9. Oczadlý Tomáš Šorfová Michaela 161 1F B/C
10. Pištínek Libor Březinová Michaela 137 1F C/C
11. Vávra Filip Kučerová Lucie 97 1F D/D
12. Vaněk Petr Loužilová Tereza 80 2F B/C
13. Kopecký Šimon Krausová Aneta 77 3F JIID/JIID
14. Tauscher Petr Hniličková Petra 65 - C/C
15. Kopáč Vladimír Jezdinská Šárka 58 1F D/D
Celkový počet finálových umístění 92

Aktuality

INVENTURA KOSTÝMŮ

11.5.2017 14:45

Žádám všechny, kdo ještě mají zapůjčené kostýmy o okamžité navrácení!!

Pro zájemce o sportovní tanec

7.3.2013 18:01

TK Chvaletice přijímá nové zájemce o sportovní tanec ve všech věkových kategoriích ( 6 - 20let), informace u vedoucí klubu. Přijímáme také zájemce do formace - vytančené tanečníky a tanečnice všech tříd. Máte zájem i o seniorské tancování - sólo, formace, pak neváhejte a kontaktujte nás.